Palveta Bosnia eest

Palvetagem Bosnia eest

Kallid sõbrad,
aitäh, et olete Bosnia olukorra eest palvetanud ja teete seda veel! alljärgnev on mu rühmajuhi ülevaade sellest, kuidas olukord praegu on.

"Siinne olukord on nüüd palju rahulikum. Kõik agressiivsed meeleavaldused lõppesid paar päeva tagasi, aga inimesed on endiselt tänavatel. Nad kogunevad valitsushoonete ees, et protestida ja näidata oma rahulolematust praeguse olukorraga. Nii organiseeritud kui spontaansed, ametlikud ja mitteametlikud grupid jätkavad kogunemist, nõudes poliitikute tagasiastumist ning märgatavaid muutusi ühiskonnas. Mitmed tipp-poliitikud on juba tagasi astunud, aga rahvas ootab seda ka teistelt juhtidelt. Protestijad kutsuvad praegu toimuvat "Bosnia kevadeks" (paar aastat tagasi toimunud "Araabia kevade" eeskujul) ning ootavad suuri muutusi.

Meie rühmad on kõik ok ja toimuvaga kursis. Palvetame siin ka, et siinsed kogudused võtaksid vastutuse hakata oma maa ja riigi eest intensiivselt palvetama, selle läbi olles osa muudatustest, mida see maa ootab. Praegu on võimaluste aeg ja me palvetame, et kriisi ja ebakindluse keskel inimesed muutuks vaimulikult avatumaks. Palun jätkake meie eest ja koos meiega palvetamist, et me võiksime kasutada seda võimalust särada Jeesuse valgust selles riigis ning et ka kohalikud inimesed jõuaksid järeldusele, et ainult Jumal võib tuua muutusi ja paranemist Bosnia-Hertsegoviinale."

Veel kord palju tänu, et aitate meil seda maad eestpalves kanda!"

Lisan omalt poolt veel, PALVETAGE:
- et tagasiastunud poliitikute asemele leitaks õiged inimesed. Bihacis anti tagasiastunud maakonnavanema asendamiseks aega 10 päeva, aga praeguse seisuga ei ole ühelgi parteil veel sobivat kandidaati pakkuda.
-  meie kõigi eest, et Jumal juhiks meie südameid, tegusid ja mõtteid- et teaksime, kuidas kohalikke julgustada Jumala peale lootma, mida ja kellega rääkida ning kuidas meie koguduse eest praeguses olukorras hoolitseda.

Õnnistusi soovides, Jael Puusaag

Maitse Misjonit TV7's

Maitse Misjonit Raadios

Misjonikalender 2018

Kontakt

Eesti Evangeelne Allianss
Misjonitoimkond

Narva mnt. 51
10152 Tallinn
E-mail
info (ätt) misjon.ee

allianss.ee

Back to Top