Rahutooja: uudiseid Bosniast, sügis/talv 2013

RAHUTOOJA: UUDISEID BOSNIAST Nr.80: sügis/talv 2013

“Ma kuulutan teile suurt rõõmu… ”             (Bihaćis, 10.detsember, 2013)

Rahulikku pühadekuud Sulle! Tean, tean, nüüd Sa ütled: “Mu elu on niigi liiga kiire, aga see kuu on kõige hullem!” Siiski, mu sooviks Sulle on, et võiksid neil pühadel ja algaval aastal 2014 kogeda Rahuvürsti erilist puudutust!
Märkasin, et mu eelmine Rahutooja sai valmis augustis… Vahepeal oleme aga laiali saatnud OM Bosnia palveuudiseid, suveülevaate ja mitmeid lugusid. Kui Sa sooviksid Bosniast minu kirjadest tihedamini uudiseid saada, siis palun kirjuta meile aadressil This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. ja lisame Su aadressi he meelega oma meililisti!

SELLE KUU ERIÕNNISTUSED
Detsember on alati täis erilisi õnnistusi! Selles kuus me viime kodudesse 60 toidupakki peredele, kes ei saanud küttepuid, jagame laiali 1400 Operat-sioon Jõululapse kingitust lastele JA lõpetame oma küttepuudeprojekti! See tähendab, meil on palju võimalusi, et jagada Head Sõnumit Jeesuse elust ini-mestega endi ümber! PALVETA, et me valiksime oma sõnu targalt, oleksime tundlikud inimeste vajaduste suhtes ning tooksime nende eludesse lootust pingete asemel. PALVETA iga raamatu ja paki eest, mis meilt välja lähevad. PALVETA iga kodukülastuse eest: et võiksime anda neile koos pakiga tuntaval viisil ka Jeesuse armastust!

Loe edasi...

Maitse Misjonit TV7's

Maitse Misjonit Raadios

Misjonikalender 2018

Kontakt

Eesti Evangeelne Allianss
Misjonitoimkond

Narva mnt. 51
10152 Tallinn
E-mail
info (ätt) misjon.ee

allianss.ee

Back to Top