Misjon sulle!

Misjonikalender on suurepärane viis olla osa Jumalalt meile antud ülesandes teha jüngriteks kõik rahvad. 
Leiad siit lehelt palju lisamaterjali misjonikalendris toodule (vt ka 2014 aasta arhiivi). Julgustame sind võtma aega palveks käesoleva kuu misjonäri eest oma kodus, koguduses, kodugrupis, palvegrupis, noorterühmas jne. 
Lisaks palvetele võite ka küsida, Jumalalt, et kas Tal on Sinu ja/või Su palvekaaslaste kaudu seda misjonäri/misjoniprojekti kaastöölisi millegagi julgustada?Kui jah, siis kirjutage need asjad (head soovid, piiblisalmid) üles ja saatke neile (kui isiklik kontakt puudub, siis läbi vastava konfessiooni misjonikeskuse). Tundub väike asi, aga tegelikult on suureks julgustuseks!

Lisaks eenevale võite veel ka võtta korjanduse tolle misjonäri toetuseks (küsige oma kirikuõpetajalt/misjonikeskuselt, kuidas see raha edasi toimetada)

Kui Jumal on pannud mõne misjonäri/projekti palveks või toetuseks eriliselt Teie südamele, võtke nendega ühendust ja paluge, et nad saadaksid Teile rohkem infot.

Veebruar - ... KES SA OLED TAEVAS

Noorte Missioon (Youth With A Mission - YWAM) on rahvusvaheline misjoniliikumine, mis levitab evangeeliumi, tegeleb diakooniatööga ning koolitab ja jüngerdab noori ja vanu üle kogu maailma. Üks selline tööharu on ka Tallinnas, mis viib läbi jüngrikooli (DTS), koolitusi ja korraldab misjonireise. Lisaks on Noorte Missiooni rahvusvaheliste keskuste kaudu misjonipõllul mitmeid eestlasi.

Kui soovid rohkem teada saada meie Eesti tegemistest, vaata siia või siia

Noorte Missioon on tegev üle maailma ja ka meie kollektiiv Eestis on rahvusvaheline ning põhiliseks suhtluskeeleks on inglise keel.

Meie Isa palve inglise keeles:

Our Father in heaven, may your name be kept holy.
Let your Kingdom come.
Let your will be done, as in heaven, so on earth.
Give us today our daily bread.
Forgive us our debts, as we also forgive our debtors.
Bring us not into temptation, but deliver us from the evil one.
For yours is the Kingdom, the power, and the glory forever. Amen.
(World English Bible)

Misjonit toetavad

 
   
   
   
 
 
 
 
  

Mis on misjonikalender?

Tegemist on unikaalse Eesti välismisjonit tutvustava kalendriga, mida annab välja oikumeeniline töörühm - Eesti Evangeelse Alliansi misjonitoimkond, kuhu kuuluvad esindajad Eesti luteri, baptisti, metodisti, nelipühi ja vabakirikutest.

Kalendris on põnevat teavet Eestist välja lähetatud misjonäride kohta, pilte ja palvesoove.

Ostes kalendri, oled juba misjonit toetanud, sest kõik kalendrist saadav tulu läheb erinevate misjoniprojektide toetuseks. Samas saad jätkata toetamist kogu aasta vältel kaasa palvetades ja aidates.

Küsi kalendrit oma kogudusest või oma konfessiooni misjonikeskusest.

Hind: 2.50

Kontakt

Eesti Evangeelne Allianss
Misjonitoimkond

Narva mnt. 51
10152 Tallinn
E-mail
info (ätt) misjon.ee

allianss.ee

Back to Top