USUHÜPE – Apinise perekonna uudised Lätist Aprill 2013

Õnnistatud Ülestõusmispühi!

2013 aprill Sight program sKevad on sellel aastal tulnud väga aeglaselt ning samamoodi on ka meie igakevadine uudiskiri hilisema tulemisega, kuid see-eest jälle natuke pikem ja täis häid uudiseid.

Rahvusvaheline Kristlik Sotsiaalprojekt Liepaja 2013

23. veebruarist 3. märtsini toimus Liepajas järjekordne humanitaarabiprojekt. Liepaja on suurim linn, kus me oleme olnud, kuid osalejate arvukus (436 34 riigist) aitas meil jõuda rohkemate inimesteni ja viia läbi erinevaid programme. Samas panid need samad faktid Evelyni organiseerimisvõime ja administratiivse töö tugevalt proovile.

Wings for Wheels aitas läbi viia kahte erinevat programmi nägemis- ja liikumispuuetega inimestele. Kaspar tundis, et sel aastal peab tema olema mõlema programmi peakõneleja ning ta tegi selleks ka ettevalmistusi. Viimasel hetkel enne kõnelema minekut sai ta aru, et tegelikult ei oska ta mitte midagi öelda ja pea on täiesti tühi. Ta tõusis püsti, avas oma suu ja välja tuli parim jutlus, mida ta kunagi on jutlustanud. Me küll teadsime, et Jumal saab rääkida inimese suu kaudu, aga nii otseselt ei olnud seda kunagi tunda saanud. See oli jutlus, mis puudutas kõikide südameid. Liikumispuuetega inimestele mõeldud programm toimus väga väikeses ruumis, mis oli pilgeni täis inimesi. Programmi alguses oli tunda kohalolijate skeptisismi, kuid juba esimese tunnistuse ajal muutus ruumi atmosfäär nii tuntavalt, et Evelyn püüdes seda sõnadesse panna, tahtis sellest „tüki lõigata ja ära süüa". See oli üks neist kordadest, mis võiks kesta lõputult ja tahaks selles olla veel ja veel.

 

Evelyniga saab kohtuda 13. aprillil Tallinnas misjonikonverentsil. Rohkem infot on siin

 

LOE EDASI:  USUHÜPE – Apinise perekonna uudised misjonipõllult Aprill 2013

Maitse Misjonit TV7's

Maitse Misjonit Raadios

Misjonikalender 2018

Kontakt

Eesti Evangeelne Allianss
Misjonitoimkond

Narva mnt. 51
10152 Tallinn
E-mail
info (ätt) misjon.ee

allianss.ee

Back to Top