USUHÜPE – Apinise perekonna uudised Lätist Nov. 2012

Tervitusi Riiast!

Suvel 2012 nadja-dace-smalloli meil väga tore puhkus Hiiumaal, mille iga päev oli täis imesid (toit ilmus ise külmkappi, mustad riided said ise puhtaks jne).  Peale kosutavat puhkust saabus Apinise perekond tagasi Riiga, et teha tööd maailma kolmandas suurimas riigis (kui kõik puuetega inimesed elaksid ühes riigis, siis oleks see rahvaarvult maailma kolmas riik).

Wings for Wheels

Wings for Wheels´i jaoks on sügis olnud natuke rahulikum aeg, kus saime plaanida järgmist tööaastat ja teha kokkuvõtet lõppevast. Kaspar jätkab füsioteraapia evangelismi ja käib ka kord nädalas Vaivari rehabilitatsioonikeskuses residentuuris. Nõustamine, kogudustele puuetega inimeste teadvustamine ning väikegrupitöö jätkub samuti ning lätikeelsele grupile lisaks oleme alustamas ka venekeelset väikegrupi tööd.

Peamiseks projektiks on aga sel sügisel kogudustele mõeldud käsiraamatu toimetamine ja leheküljeline raamat, mis sisaldab ülevaadet puuetega inimeste olukorrast ning annab praktilist nõu, kuidas erinevate diagnoosidega inimesed saaksid aktiivselt osa võtta koguduste tööst. Kavatseme seda raamatut kogudustele ja kristlikele töötegijatele tasuta jagada, aitamaks kogudustel avada uksi puuetega inimestele. Võrreldes laagri maksumusega on trükikulud mitmeid kordi odavamad, aga sellegipoolest on see meie jaoks suur raha. Kui soovid seda projekti toetada, kirjuta meile ja me anname meeleldi teada kogu projekti maksumuse ning oma pangakonto andmed.

 

LOE EDASI:  USUHÜPE – Apinise perekonna uudised misjonipõllult Nov. 2012

Maitse Misjonit TV7's

Maitse Misjonit Raadios

Misjonikalender 2018

Kontakt

Eesti Evangeelne Allianss
Misjonitoimkond

Narva mnt. 51
10152 Tallinn
E-mail
info (ätt) misjon.ee

allianss.ee

Back to Top