Koit Idas - veebruar 2014

 

Tere kallid sõbrad, partnerid ja kaastöötajad Jumala põldudel!

2014veebr IMG 6667 pastorMe oleme Jumalale tänulikud, et meil on võimalus teenida inimesi Venemaal. Püüame seda teha mitte ainult evangeeliumi jutlustamisega, vaid ka heategevuse kaudu.

Me elame Eestis, piirilinnas Narvas. Teisel pool jõge, Venemaal, on meie misjonibaas, kuhu viime toiduaineid ja riideid puudustkannatavatele inimestele kogudustes, lastekodudes, rehabilitatsioonikeskustes jne.

Pastor Renat (paremal) on väga tänulik kõikidele, kes saatsid riideid tema perekonna ja koguduse jaoks Ilinka külas (Astrahani oblast).

 

Me olime väga rõõmsad, kui Leningradi oblasti piiskop Sergei Linnik pakkus meil läbi viia evangelisatsiooni Falilejevo külas. See on ühe soome-ugri rahva, isurite maa, ja meie vend German on isur!

Tänu Jumalale, Falilejevos möödus kõik hästi, saime kultuurimaja direktoriga sõbraks. Meid kutsutakse veel, plaanime koos kultuurimaja direktoriga suvel telgiüritusi läbi viia.

Abivajajad said selles külas toidupakke.

Kannatamatusega ootame kevadet, sest plaanime vendadega Kristuses sõitu Astrahani oblastisse, selleks et valmistada ette telgievangelisatsioon Kalmõkkias ning lõpetada sügisel alustatud sauna ehitamine pastor Renatile. 

2014veebr saalis22014veebr yhisabi

 

Kontakt

Eesti Evangeelne Allianss
Misjonitoimkond

Narva mnt. 51
10152 Tallinn
E-mail
info (ätt) misjon.ee

allianss.ee

Back to Top