Eveliina Soe

Eveliina - kevad 2010

evelina palvekiri kevad 2010

Eveliina - sügis 2009

Armsad pere ja sõbrad 

Evelina SoePaljud teist ei ole minust pikal ajal kuulnud.  Püüan nii hästi kui võimalik toimunu kirja panna.  Eelmises kirjas rääkisin ma meie olukorrast Eintrøas, et oleme nn „Talve perioodis“  Meie situatsioon on jätkuvalt raske kuid samas  oleme kogenud ka palju julgustavaid hetki. Oleme jätkuvalt üleminekuperioodis ning seega otsustasime me oma kursused taas edasi lükata. Kuuekesi püüame selle suure piirkonna eest hoolitseda kõigi oma praktiliste ja finantsiliste  väljakutsetega. Seega on meil sageli päevi , mis tunduvad väga hallid ja rasked kuid kõige selle sees oleme kogenud väikeseid julgustusi just õigetel aegadel.  Tahan teiega mõndasid neist jagada; ûks suurimaid julgustusi meile on see, et meile saabus uus töötegija Brenda. Ta on Lõuna-Koreast ning on töötanud Noorte Missioonis Sveitsis.  Nüüd on ta meiega ning on väga suureks toeks meile kõigile. Suvel käis meil külas üks perekond Hollandist, et vaadata kas nad hakkavad meie baasis töötama. Nad olid vaimustuses sellest paigast ning tundsid, et Eintrøa on koht kus nad tahavad töötada. Nende käesolevate kohustuste pärast Hollandis ei ole nad võimelised enne 12-24 kuud meiega ühinema. Samuti paljud on jätkuvalt meie pärast palvetanud ning jaganud julgustavaid sõnu. Teised Noorte Missiooni baasid Norras (eriti peabaas) on meid nii palve, julgustuste kui finantsiliselt  toetanud. Suve jooksul laenutasid erinevad grupid meilt ruume, mis aitas kaasa meie majanduslikule olukorrale.  Kõigi nende julgustuste eest oleme me tõeliselt tänulikud.  

Read more: Eveliina - sügis 2009

Eveliina - juuli 2008

Evelina Soe palvekiri

Eveliina - aprill 2008

evelina_04_08.jpgevelina2_04_08.jpg

Eveliina - märts 2011

evelina.jpgKõigepealt tahan ma tänada teid kõiki toetuse eest minu töös; nii palvete,  külalislahkuse kui rahalise toetusega. Ma hindan seda väga. Minu viimasest kirjast on aasta möödas ning palju on sellest ajast toimunud.

Üheks meie eesmärgiks siin Eintrøas on olnud kohalikke koguduste toetamine erinevatel viisidel. Meil toimus Piibliõppe ja Ülistus
nädalavahetus, Inspiratiooni päevad meie toetajatele ja oleme samuti võõrustanud, õpetanud ning teeninud erinevaid gruppe erinevatel viisidel nii Eintrøas kui ka võõrsil (erinevates kogudustes). Juunis olid meil külas meie töötajad Signy ja Daniel perega (nad
töötavad NM Ameerika). Nendega koos olis Eintrøas mõned ülikooli õpilased, keda nad valmistasid ette Kossova projektiks. Nimelt töötavad Signy ja Daniel projektiga "Eluvesi" kus nad aitavad arendada lihtsaid ja püsivat veepuhastussüsteeme, külades kus  joogivesi on reostunud (rohkemaks informatsiooniks vt waterforlife.org)

Read more: Eveliina - märts 2011

Eveliina - veebruar 2009

Evelina Soe palvekiri

Maitse Misjonit TV7's

Maitse Misjonit Raadios

Misjonikalender 2018

Kontakt

Eesti Evangeelne Allianss
Misjonitoimkond

Narva mnt. 51
10152 Tallinn
E-mail
info (ätt) misjon.ee

allianss.ee

Back to Top