• Aafrika
  Aafrika Misjonireisid ja -projektid
 • Kogemus
  Kogemus Lühiajalised misjonireisid
 • PUG
  PUG Piiblitõlkimine
 • Gruusia
  Gruusia Misjoniprojektid
 • Lähis Ida
  Lähis Ida Misjoniprojektid

Tere tulemast!

Eesti Evangeelse Alliansi Misjonitoimkond ühendab evangeelsete kirikute välismisjoni toimkondi ja aitab kasvatada misjonivastutust eesti kristlaste hulgas. Selleks anname välja ühist misjonikalendrit, korraldame erinevaid üritusi ning viime läbi oimumeenilisi projekte soome-ugri rahvaste hulgas.
Leiad siit lehelt erinevate Eestiga seotud misjonäride ja misjoniprojektide uudiskirju, teateid ürituste kohta ning palju muud põnevat välismisjoniga seonduvat.

Eesti Evangeelse Alliansi misjonitoimkonnas on esindatud EMK misjonitoimkond, EELK misjonikeskus, EEKBKL misjoninõukogu, EKNK välismisjon ning EEVL.


Misjonikirjad

Mai

Soome-Ugri Piiblikool

Pea 20 komi, mari, hanti ja udmurdi kogunevad kahel esimesel mai nädalal, et veeta koos kevadinge õppesessioon. Sel korral on vaatluse all kirikute rajamine.

Ja nagu ka allpool olevatelt piltidelt näha, ei ole õppimine vaid lektori kuulamine, vaid sisaldab ka rühmatöid, evangeeliumi jagamist ja kui vaja lüüakse koos tantsu ka.

 

Palveta
-õpetajate ja organiseerijate eest, et kõik võiks minna sujuvalt.
- õpilaste eest, et see mis nad õpivad võiks olla õnnistuseks, mis aitab neil üles ehitada oma kogudusi ja viiks selleni, et rajataks uusi just Soome-ugri rahvastele suunatud kogudusi.

Maikuu kalendripildil on Marina, noor handi neiu, kes on oluline osa oma küla väikesest kogudusest. Marina on lõpetanud Peterburi ülikooli ja tal on tarkust ja ande, et olemaks dünaamiline juht. Ka tema vajab Sinu palveid.

Loe lisa siit

 

Fotod: S.Abdullin, Mark Nelson

 

 

 

 

Misjonit toetavad

 
   
   
   
 
 
 
 
  

Maitse Misjonit TV7's

Maitse Misjonit Raadios

Misjonikalender 2018

Tasuta lastetunnid

Neljal aastal (2012-2015) ilmus Lastemisjoni kodulehel www.lastemisjon.ee iga kuu misjoniteemalise pühapäevakoolitunni materjal. Teemad on seotud Misjonikalendris tutvustatava misjonäri ja misjoniga nii kitsamas kui laiemas mõttes. Tunnid haakuvad küll misjonikalendriga aga on aegumatud ja head abivahendid lastetöötegijatele. Iga tunni materjal sisaldab: tunni eesmärki, laule, kirjakohta piiblist, misjonilugu, kuldsalmi, mänge ja meisterdamise ideid. Lisaks on kogu materjal ka slaididena olemas. Täname südamest oikumeenilist lastetöö meeskonda pikaaegse koostöö eest!

Lae alla

Kontakt

Eesti Evangeelne Allianss
Misjonitoimkond

Narva mnt. 51
10152 Tallinn
E-mail
info (ätt) misjon.ee

allianss.ee

Back to Top