Mailis ja Gerolf Wüst

Paapua uudised


Loe põnevatest külalistest, uue kogudusehoone rajamisest, piibliõpetajate koolitusest ja Mailise ja Gerolfi palvesoovidest siit.

Uudised Paapualt - veebruar 2015

2015. aasta on juba peaaegu kaks kuud “vana”. Kuida Sul need esimesed kuud on läinud? Minu jaoks on uued algused alati värskendavad ja aitavad taas sihti seada. Jumala lastena on meil ainuõige alustada (ja lõpetada) kõike koos Jumalaga. See toob minu mõtetesse 89. Psalmis (s. 14) Jumalat kirjeldavad read: “Sinul on vägev käsivars, tugev on sinu käsi, kõrge su parem käsi.” Kui me loodame Jumala peale võime olla kindlad, et Tema tugev käsivars ei jäta meid maha, vaid kannab läbi kogu uue aasta. Kui aga väsimus või raskused tahavad Sind selle aasta jooksul maha suruda loe kogu 89. Psalmi – see kirjeldab Jumalat ja mida Tema on võimeline tegema ning aitab taas Tema käsivarrele toetudes edasi minna.

Loe edasi

Uudised Paapualt - jõulud 2014

"Wai wo" tähendab dom keeles "aitäh". Just seda tahamegi öelda Sulle ustava palvetoetuse eest möödunud aastal! Hoolimata sellest, et oleme üksteisest kaugel ja väga tihti ühendust ei pea, kuulume siiski ühte meeskonda, kes soovib dom hõimu inimestele evangeeliumi kättesaadavaks ja mõistetavaks teha. Sinu osalus selles julgustab meid väga!

Järgmine aasta on dom rahvagrupi jaoks ajalooline - päris esimest korda saavad meie sõbrad siin hoida käes emakeelset Uut Testamenti. Kujuta ette, et oled seni piiblit võõrkeeles lugenud ja siis avaneb võimalus teha seda eesti keeles - kuivõrd selgemaks saab Jumala Sõna ja selle tähendus! Palveta koos meiega, et see aitaks siin kaasa evangeeliumi levikule ning usklike vaimulikule kasvule.

Ja Sõna sai lihaks ja elas meie keskel, ja me nägime tema kirkust nagu Isast Ainusündinu kirkust, täis armu ja tõde.  (Jh 1:14)

Soovime Sulle tähendusrikkaid jõule ning Jumala ligiolust täidetud uut aastat!

Gerolf & Mailis ja Richard

2014 joule pere

Maitse Misjonit TV7's

Maitse Misjonit Raadios

Misjonikalender 2018

Kontakt

Eesti Evangeelne Allianss
Misjonitoimkond

Narva mnt. 51
10152 Tallinn
E-mail
info (ätt) misjon.ee

allianss.ee

Back to Top