• Aafrika
  Aafrika Misjonireisid ja -projektid
 • Kogemus
  Kogemus Lühiajalised misjonireisid
 • PUG
  PUG Piiblitõlkimine
 • Gruusia
  Gruusia Misjoniprojektid
 • Lähis Ida
  Lähis Ida Misjoniprojektid

Tere tulemast!

Eesti Evangeelse Alliansi Misjonitoimkond ühendab evangeelsete kirikute välismisjoni toimkondi ja aitab kasvatada misjonivastutust eesti kristlaste hulgas. Selleks anname välja ühist misjonikalendrit, korraldame erinevaid üritusi ning viime läbi oimumeenilisi projekte soome-ugri rahvaste hulgas.
Leiad siit lehelt erinevate Eestiga seotud misjonäride ja misjoniprojektide uudiskirju, teateid ürituste kohta ning palju muud põnevat välismisjoniga seonduvat.

Eesti Evangeelse Alliansi misjonitoimkonnas on esindatud EMK misjonitoimkond, EELK misjonikeskus, EEKBKL misjoninõukogu, EKNK välismisjon ning EEVL.


Misjonikirjad

Detsembri Misjonikohvik

Heategevuslik advendilaat ja oikumeeniline misjonikohvik Randveres 15. detsembril

Kõik huvilised lähedalt ja kaugelt on oodatud osalema, ostlema ja müüma advendilaadal Randvere lasteaia saalis pühapäeval 15. detsembrill kell 16-18. Laadale eelneb algusega kell 14.30 kolmanda advendipüha jumalateenistus Randvere luteri kirikus, kus laulab Misjonikoor ja jutlustab kogudse juhatuse esimees Urmas Kiviselg.

Laadal võib meisterdada, saada osa jõulunäidendist, külastada kohvikut, osta ja müüa küpsetisi, hoidiseid, käsitöid, seinakalendreid, kasutatud riideid, raamatuid, mänguasju jpm. Laada ja kohviku tulu läheb Eesti kirikute misjoniprojektide toetuseks üle maailma. Teretulnud on annetused laadalauale ja kohvikuletile! Pakume eraisikutele, asutustele või seltsingutele võimalust ka oma müügilaud üles seada. Palume selleks koht broneerida hiljemalt 11. detsembil tel. 5621 7575 ning annetada kohapeal 10 % päeva müügist korraldajale misjoniprojektide toetuseks.

Misjonikoor koondab umbes 40 rõõmsameelset noort või noore hingega kristlast üle Eesti, kes esitavad kaasaegse helikeelega vaimulikke laule. Oma mitmekesise repertuaariga soovib koor kuuljaid vaimselt kosutada, et koos rõõmustada Jumala ja tema tegude üle.

Korraldajaks on Eesti Evangeelse Alliansi misjonitoimkond, milles on on esindatud Eesti luteri, baptisti, metodisti, nelipühi ja vabakirikud, kes annavad juba kuuendat aastat välja ühist misjoni seinakalendrit ning korraldavad kordamööda igakuiseid oikumeenilisi misjonikohvikuid Eestist välja läinud misjonäride töö tutvustamiseks. Randvere ürituse korraldamisel oleme eriliselt tänulikud koostöö eest kohaliku kogukonnaga.

Kontakt:

Kirsti Malmi
EELK Misjonikeskus
5621 7575
misjon(at)allianss.ee
www.misjon.ee
www.misjonikeskus.ee

 

Misjonit toetavad

 
   
   
   
 
 
 
 
  

Maitse Misjonit TV7's

Maitse Misjonit Raadios

Misjonikalender 2018

Tasuta lastetunnid

Neljal aastal (2012-2015) ilmus Lastemisjoni kodulehel www.lastemisjon.ee iga kuu misjoniteemalise pühapäevakoolitunni materjal. Teemad on seotud Misjonikalendris tutvustatava misjonäri ja misjoniga nii kitsamas kui laiemas mõttes. Tunnid haakuvad küll misjonikalendriga aga on aegumatud ja head abivahendid lastetöötegijatele. Iga tunni materjal sisaldab: tunni eesmärki, laule, kirjakohta piiblist, misjonilugu, kuldsalmi, mänge ja meisterdamise ideid. Lisaks on kogu materjal ka slaididena olemas. Täname südamest oikumeenilist lastetöö meeskonda pikaaegse koostöö eest!

Lae alla

Kontakt

Eesti Evangeelne Allianss
Misjonitoimkond

Narva mnt. 51
10152 Tallinn
E-mail
info (ätt) misjon.ee

allianss.ee

Back to Top