• Aafrika
  Aafrika Misjonireisid ja -projektid
 • Kogemus
  Kogemus Lühiajalised misjonireisid
 • PUG
  PUG Piiblitõlkimine
 • Gruusia
  Gruusia Misjoniprojektid
 • Lähis Ida
  Lähis Ida Misjoniprojektid

Tere tulemast!

Eesti Evangeelse Alliansi Misjonitoimkond ühendab evangeelsete kirikute välismisjoni toimkondi ja aitab kasvatada misjonivastutust eesti kristlaste hulgas. Selleks anname välja ühist misjonikalendrit, korraldame erinevaid üritusi ning viime läbi oimumeenilisi projekte soome-ugri rahvaste hulgas.
Leiad siit lehelt erinevate Eestiga seotud misjonäride ja misjoniprojektide uudiskirju, teateid ürituste kohta ning palju muud põnevat välismisjoniga seonduvat.

Eesti Evangeelse Alliansi misjonitoimkonnas on esindatud EMK misjonitoimkond, EELK misjonikeskus, EEKBKL misjoninõukogu, EKNK välismisjon ning EEVL.


Misjonikirjad

Misjonikalender 2013

kalender2013 kaane

2.50 EUR, 10tk - 2 EUR/tk

Spiraalköites seinakalender Eesti misjonitöö toetuseks ümber maailma

Hõimurahvaste misjon, misjon Eestis, Lätis, Venemaal, Bosnias, Indoneesias, Inglismaal, Kosovos, Aasias, Papua Uus Guineas, piiblitõlked, töö viipekeeles

Kalendaariumisse on märgitud suuremad kirikupühad, tuntumad rahvakalendri tähtpäevad, välismisjonäride sünnipäevad, kuu faasid ja päikese tõusud/loojangud ning suuremad kirikuelu sündmused.

Ostmiseks, võta ühendust oma kiriku misjonitoimkonnaga.

EEKBKL  EELK  EMK  EKNK

 Misjonitööd toetavad:kalender2013 Sarve

Adores Invest Arca Nova Audio24 Car Holding
Ehitusfirma OÜ      Gabriela Motell      J.I Teenused       Joss Service
This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. Luft Express Move On Sinurent
Soe Auto Sõbralt Sõbrale TH Roof Wood House

  

 

Misjonit toetavad

 
   
   
   
 
 
 
 
  

Maitse Misjonit TV7's

Maitse Misjonit Raadios

Misjonikalender 2018

Tasuta lastetunnid

Neljal aastal (2012-2015) ilmus Lastemisjoni kodulehel www.lastemisjon.ee iga kuu misjoniteemalise pühapäevakoolitunni materjal. Teemad on seotud Misjonikalendris tutvustatava misjonäri ja misjoniga nii kitsamas kui laiemas mõttes. Tunnid haakuvad küll misjonikalendriga aga on aegumatud ja head abivahendid lastetöötegijatele. Iga tunni materjal sisaldab: tunni eesmärki, laule, kirjakohta piiblist, misjonilugu, kuldsalmi, mänge ja meisterdamise ideid. Lisaks on kogu materjal ka slaididena olemas. Täname südamest oikumeenilist lastetöö meeskonda pikaaegse koostöö eest!

Lae alla

Kontakt

Eesti Evangeelne Allianss
Misjonitoimkond

Narva mnt. 51
10152 Tallinn
E-mail
info (ätt) misjon.ee

allianss.ee

Back to Top